pokercasinosports

Uniós és liga rögbi

Minden piac (kivéve a félidős, első félidős piacokat, a hosszabbítást és a büntetőpárbajt) a rendes játékidő szerint van elszámolva, kivéve, ha másképp jelölik.

Ha a mérkőzés félbeszakad és az eredeti kezdéstől számított 48 órán belül folytatódik, minden nyitott fogadás a végeredmény szerint lesz elszámolva. Egyébként minden el nem döntött fogadás érvénytelen.

Rendes 80 perc

A piacokat a tervezett 80 perc játékidő végén előálló eredmény szerint számolják el, kivéve, ha másképp jelölik. Ez tartalmaz minden plusz ápolási vagy állásidőt, de nem tartalmazza a hosszabbítást, vagyis a büntetőpárbajra vagy a hirtelen halálra szolgáló időt.

Fenntartjuk magunknak a jogot a fogadás érvénytelenítésére, ha a piac nyitva marad, amikor a következő események már bekövetkeztek: pontváltozás vagy piroslapok.

Ha a piac egy hiányzó vagy helytelen piroslappal nyílt meg, fenntartjuk magunknak a jogot a fogadás érvénytelenítésére.

Ha a nyereményszorzó helytelen mérkőzésidővel lett felkínálva, fenntartjuk magunknak a jogot a fogadás érvénytelenítésére.

Ha a mérkőzést félbeszakítják vagy elhalasztják és nem folytatják az eredeti kezdési időpontot követő 48 órán belül, a fogadás érvénytelen lesz.

Ha a csapatok nevei hibásan vannak kiírva, fenntartjuk magunknak a jogot a fogadás érvénytelenítésére.

Célszerző (try scorer) piacok

A mérkőzésen nem résztvevő játékosokra kötött fogadások érvénytelenek. Ha a játékosod egy célszerzés után lép a pályára, akkor az első célszerző fogadások érvénytelenné válnak. Ha a játékosod az első célszerzés előtt lép pályára, bármikor történik is ez, a fogadásod érvényes. Az első célszerző a második félidőben piac esetében, ha a játékosod a második félidő első célszerzése után lép a pályára, akkor az első célszerző a második félidőben fogadások érvénytelenné válnak. Ha a játékosod a második félidő első célszerzése előtt lép pályára, bármikor történik is ez, a fogadásod érvényes.

Ha az első célszerzés büntető célszerzés, akkor a második célszerzést elérő játékost tekintjük győztesnek elszámolási célokból.

Az utolsó célszerző fogadások érvényesek, ha az adott játékos bármilyen módon részt vesz a mérkőzésen.

Ha az utolsó célszerzés büntető célszerzés, a fogadások az előző célszerző alapján lesznek elszámolva.

X számú mezt viseli

A piacok azon játékosok alapján lesznek elszámolva, akik az 1–15 számú mezeket viselik a British and Irish Lions csapatában az Új-Zéland elleni első összecsapáson 2017. június 24-én.

Amennyiben a British and Irish Lions játékosai egyáltalán nem viselnek olyan mezt, amelynek számát megadtuk, az arra a piacra kötött fogadások érvénytelenek.

Kérésre más játékosok is elérhetők, és a felsorolt játékosokra kötött fogadások vesztőnek lesznek tekintve, ha egy fel nem sorolt játékos kezdi a meccset annak a piacnak a mezszámával.