pokercasinosports

Regulamin zakładów na bandy

Wynik meczu

O ile nie podano inaczej, wszystkie zakłady są rozliczane na podstawie 90 minut rozgrywki. Jeśli mecz nie zostanie ukończony i nie będzie ogłoszony oficjalny rezultat, wszystkie zakłady zostaną unieważnione.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu format meczu zostanie zmieniony z 2 x 45 min. na 3 x 30 min., zakłady pozostaną ważne (z wyjątkiem zakładów dotyczących pierwszej lub drugiej połowy).

Zakłady z handicapem

Należy wytypować wynik z uwzględnieniem podanej wartości handicapu. Zakłady rozliczane są na podstawie 90 minut rozgrywki. Jeśli mecz nie zostanie ukończony, zakłady będą unieważnione.

Suma goli w meczu

Należy wytypować łączną liczbę goli zdobytych w meczu. Jeśli mecz nie zostanie ukończony, zakłady nie rozstrzygnięte w chwili przerwania meczu zostaną unieważnione.

Zwycięzca końcowy (outright)

O ile nie podano inaczej, obowiązuje zasada zachowania ważności wszystkich zakładów niezależnie od uczestnictwa danego zawodnika w zawodach („all-in run or not”). Zakłady są rozliczane na podstawie oficjalnej klasyfikacji podanej bezpośrednio po ostatnim spotkaniu w turnieju i nie podlegają zmianom niezależnie od późniejszych korekt.