pokercasinosports

Pravila badmintona

Vse stave veljajo, ne glede na spremembo sporeda (ali dneva tekme) ali spremembo prizorišča. Če se tekma začne, vendar se ne dokonča, bodo vse stave nične, razen stav, za katere je bil rezultat že določen, ali če ne obstaja način, da bi bila igra ali tekma odigrana do konca, brez vpliva na določitev rezultata te stavne možnosti. Na primer, igra je prekinjena, ko je rezultat 19:17. Stave na več/manj kot 36,5 skupnih točk v igri bodo poravnane kot dobitne oziroma izgubljene, saj bi bilo za naravni zaključek igre potrebnih najmanj 38 točk.

Ponudbo stav na točke v živo sestavljajo stave na igralca, ki bo osvojil navedeno točko. Če točka ni odigrana, zaradi igre ali konca dvoboja, bodo vse stave na tisto točko nične. Če je navedena točka dodeljena kot kazenska točka, bodo vse stave na to točko nične.

Vodilni v trenutnem/naslednjem nizu po: Če v določenem nizu ni doseženo navedeno število točk, bo ekipa/igralec, ki osvoji niz, poravnana kot zmagovalec.

Poravnava stav

Za poravnavo stav bodo uporabljeni rezultati, ki jih posreduje uradni ponudnik rezultatov ali uradno spletno mesto ustreznega tekmovanja ali soočenja. Kjer ti niso na voljo ali obstajajo znatni dokazi, da uradni rezultati niso točni, bomo za potrditev poravnave stav uporabili neodvisne dokaze. V primeru pomanjkanja konsistentnih, neodvisnih dokazov ali v primeru, da obstajajo znatni konfliktni dokazi, bodo stave poravnane na podlagi naše lastne statistike.