pokercasinosports

Pravila stav na bandy

Stave na tekmo

Vse stave so poravnane na podlagi 90 minut igre, razen če ni navedeno drugače. Če tekma ni dokončana, bodo vse stave nične, razen če je razglašen uraden izid.

Če pride iz kakršnegakoli razloga do spremembe formata igre iz 2 x 45 minut na 3 x 30 minut, bodo vse stave veljale (razen stav, ki se nanašajo specifično na prvi/drugi polčas).

Handicap stave

Napovej rezultat, potem ko je bil handicap dodan k dejanskemu rezultatu. Stave so poravnane na podlagi 90 minut igre. Če tekma ni dokončana, so stave nične.

Skupno št. golov na tekmi

Napovej število golov na tekmi. Če tekma ni dokončana, bodo vse stave nične, razen če je bila zmagovalna stavna možnost že določena.

Končni zmagovalec turnirja

Stave štejejo kot "stave ne glede na nastop", razen če ni navedeno drugače. Stave bodo poravnane na podlagi uradnih uvrstitev po koncu zadnje tekme turnirja in morebitni naknadni popravki rezultatov ne bodo vplivale na stave.